Провідна українська компанія, основною діяльністю якої є роздрібна реалізація пального та супутніх товарів через мережу заправних комплексів «ОККО». 


«БРСМ-Нафта» - національна мережа автозаправних комплексів з високими стандартами обслуговування та найкращими цінами на пальне.

SOCAR − бренд, що належить найбільшій вертикально-інтегрованої нафтогазової корпорації Азербайджану.Автозаправними комплексами ТНК в Україні управляє ТОВ «ВОСТОК». Сьогодні компанія володіє і управляє 141 АЗК, які розташовані в більшості регіонах України

UPG - національна мережа автозаправних станцій, що пропонує покупцям високоякісне білоруське пальне Мозирського НПЗ.

Авантаж 7 - мережа газових заправок в Україні. Ми розробили надійні системи поставок, завдяки яким наші клієнти завжди забезпечені недорогим паливом. 

Провідна українська компанія, основною  діяльністю якої є роздрібна реалізація пального 
та супутних товарів через мережу заправних комплексів.


Компанія ТОВ "Нефтек Оіл" працює нафтотрейдером на українському ринку з 1997 рік. За ці роки ми завоювали довіру у наших покупців і продовжуємо постачати ПММ високої якості від найкращих виробників.
www.neftek.ua

ТМ «Маркет» - найактивніша торгова марка на роздрібному ринку бензину і дизельного палива України.

www.azs-market.com.ua

Інтернет-магазин автоелектроніки та аксесуарів "База Автозвука". У каталогах нашого сайту ви знайдете повну інформацію про авто товари.

www.avtozvuk.ua

На чолі успіху мережі АТЛ стоїть корпоративна філософія і концепція постійного удосконалення, які покликані відповідати вимогам мільйонів автомобілістів.
www.atl.ua

Полтавська компанія ПП «Надежда» веде активну виробничу, торгову і транспортну діяльність на ринку нафтопродуктів України і зарубіжжя.

www.ua.oil.pl.ua

Мережа АЗС ZOG (Запорожоілгрупп) - перша в Україні мережа АЗС-дискаунтерів.

www.zog.ua

Фірма "Катрал" заснована в 1997 році. Основний вид діяльності - роздрібна торгівля нафтопродуктами на АЗС.

www.katral.com.ua

Компанія "РУР ГРУП С.А." була заснована в 1998 році і є одним з найбільших операторів на ринку нафтопродуктів Кіровоградської області.

www.rurgroup.org.ua
Leave your feedback
Your message has been sent.
Thank you!